iMac

Uzman ekibimiz ve yüksek teknoloji sistemlerimiz ile iMac için garantili tamir hizmeti veriyoruz.

iMac için bakım, tamir, chipset değişimi, parça değişimi ve upgrade işlemlerini önem ile yapıyoruz.

Öncelikle cihaz için arıza tespiti yapıyoruz. Arıza tespiti sonucu yapılması gereken işlemleri belirledikten sonra fiyatlandırma yaparak bunu size bildiriyoruz. Onaylamanız halinde işleme alarak müdahale ediyoruz.

Tamir sürecinde sizi bilgilendiriyor ve işlem bittiğinde sizi bilgilendirip teslim ediyoruz. Tüm tamir hizmetlerimiz firmamız güvencesindedir.

iMac İçin Servislerimiz

  • Cihaz Bakımı
  • Anakart Tamiri // Anakart Değişimi
  • Ekran Kartı Tamiri // Ekran Kartı Değişimi
  • Ekran Tamiri // Ekran Değişimi
  • DVD Okuyucu Tamiri // Değişimi
  • iMac Upgrade İşlemleri

Cihaz Bakımı
Cihaz bakımı ihmal edilen fakat iMac için önemli bir işlemdir. Yılda bir yada 2 yılda bir cihazınızın mekanik temizliğini yaptırmanızı öneririz. Şayet garantisi bitmemişse cihazınızı açtırmamanız gerekiyor,tavsiye etmiyoruz. Cihazınızın garantisi bitmiş ise cihaz açılabilir ve temizliği yapılabilir. Cihazınızı bize getirdiğinizde, size ikram ettiğimiz kahveyi içerken cihazının tüm temizlik ve bakımlarını yaparak size teslim ediyoruz.
Bu işlem Macbook’ların ısınmasını önler, oluşabilecek arızaların önlenmesine yardımcı olur.

Anakart Tamiri // Anakart Değişimi
Anakart arızası iMac serilerinde en fazla karşılaşılan problemdir.
Herhangi bir chipsetin arızalanması, aşırı ısınmadan kaynaklanan anakart arızaları oluşabilmektedir.
Ekibimizin arıza tespiti ile yapılacak işlemi size bildiriyoruz. Chipset değişimi dahil tüm işlemleri güven ile yapıyoruz. Tamir olamayacak durumda ise anakart değişim seçenekelerini sunuyoruz.

Ekran Kartı Tamiri // Ekran Kartı Değişimi
Ekran kartı arızası karşılaşmanız halinde size garantili çözüm sunuyoruz. Tüm iMac modelleri için ekran kartı chipseti değişimi dahil tüm işlemleri yapıyoruz. Tamiri yapılamayacak bir arıza olması halinde ekran kartı değişimi yapıyoruz.

Ekran Tamiri // Ekran Değişimi
Ekran kırılması iMac ekranları için en sıkı karşılaşılan problemdir. iMac ekranlarının arıza vermesi çok düşük ihtimaldir fakat ekran arızası durumunda, ekran tamiri yapıyoruz. Ekran değişimi ve ekran tamirlerini sizin için hızlı ve güvenle yapıyoruz.

DVD Okuyucu Tamiri // Değişimi
Her ne kadar artık dvd sürücü kullanılmasada bazen ihtiyaç duyulabilmektedir. Arızalanan DVD sürücünüz için arıza veya değişim hizmeti veriyoruz.

iMac Upgrade İşlemleri
Uzun süredir kullandığınız cihazlarınızın yüksek performansta çalışması için upgrade işlemleri gerekebilir. Ram yükseltmesi, SSD upgrade ile cihazınızda performans iyileştirmesi yaparak, yeni bir bilgisayar almadan bir süre daha iMac cihazınızı kullanabilirsiniz.