MacBook

Uzman ekibimiz ve yüksek teknolojimiz ile tüm Macbook modelleri için garantili tamir hizmeti veriyoruz.

Macbook, Macbook Pro, Macbook Air için tamir, chipset değişimi, parça değişimi işlemlerini güven ile yapıyoruz.

Öncelikle cihaz için arıza tespiti yapıyoruz. Arıza tespiti sonucu yapılması gereken işlemleri belirledikten sonra fiyatlandırma yaparak bunu size bildiriyoruz. Onaylamanız halinde işleme alarak müdahale ediyoruz.

Tamir sürecinde sizi bilgilendiriyor ve işlem bittiğinde sizi bilgilendirip teslim ediyoruz. Tüm tamir hizmetlerimiz firmamız güvencesindedir.

Macbook Modelleri İçin Servislerimiz
– Cihaz Bakımı
– Anakart Tamiri // Anakart Değişimi
– Ekran Kartı Tamiri // Ekran Kartı Değişimi
– Touchpad Tamiri // Değişimi

– Klavye Tamiri // Değişimi
– Ekran Tamiri // Ekran Değişimi
– Kasa Değişimi
– Pil Değişimi
– DVD Okuyucu Tamiri // Değişimi
-Upgrade İşlemleri

Cihaz Bakımı
Cihaz bakımı ihmal edilen fakat Macbook’un tüm serileri için önemli bir işlemdir. Yılda bir yada 2 yılda bir cihazınızın mekanik temizliğini yaptırmanızı öneririz. Şayet garantisi bitmemişse cihazınızı açtırmamanız gerekiyor,tavsiye etmiyoruz. Cihazınızın garantisi bitmiş ise cihaz açılabilir ve temizliği yapılabilir. Cihazınızı bize getirdiğinizde, size ikram ettiğimiz kahveyi içerken cihazının tüm temizlik ve bakımlarını yaparak size teslim ediyoruz.
Bu işlem Macbook’ların ısınmasını önler, oluşabilecek arızaların önlenmesine yardımcı olur.

Anakart Tamiri // Anakart Değişimi
Anakart arızası Macbook modellerinde en fazla karşılaşılan problemdir.
Herhangi bir chipsetin arızalanması, aşırı ısımnadan kaynaklanan arızalar yada sıvı temasından dolayı anakart arızaları oluşabilmektedir.
Ekibimizin arıza tespiti ile yapılacak işlemi size bildiriyoruz. Chipset değişimi dahil tüm işlemleri güven ile yapıyoruz. Tamir olamayacak durumda ise anakart değişim seçenkelerini sunuyoruz.

Ekran Kartı Tamiri // Ekran Kartı Değişimi
Ekran kartı arızası karşılaşmanız halinde size garantili çözüm sunuyoruz. Macbook modelleri için ekran kartı chipseti değişimi dahil tüm işlemleri yapıyoruz. Tamiri yapılamayacak bir arıza olması halinde ekran kartı değişimi yapıyoruz.

Touchpad Tamiri // Değişimi
Macbook serisi için touchpad çok önemlidir. Arızalanması halinde cihaz işlevsiz olur. Touchpad tamiri ve değişimi ile bilgisayarınızı kullanılabilir yapıyoruz.

Klavye Tamiri // Değişimi
Macbook klavyelerinde sıvı teması en sık karşılaşılan arızadır. Sıvı teması, tozlanma yada diğer sebeplerden oluşan klavye arızalarını tamir ediyoruz. Gerektiğinde klavye değişimi yapıyoruz.

Ekran Tamiri // Ekran Değişimi
Ekran kırılması Macbook ekranları için en sıkı karşılaşılan problemdir. Macbook ekranlarının arıza vermesi çok düşük ihtimaldir fakat ekran arızası durumunda, ekran tamiri yapıyoruz. Ekran değişimi ve ekran tamirlerini sizin için hızlı ve güvenle yapıyoruz.

Kasa Değişimi
Macbook modellerinin hepsinde kasalarda ezilmeler olabilmektedir. Macbook modellerinin kasası özel metal olduğu için kırılma yada çatlama olmaz fakat çarpma yada düşmelerde kasalarda ezikler olabilmektedir. Sizi rahatsız eden bu kozmetik problemden dolayı kasa değişim hizmeti veriyoruz.

DVD Okuyucu Tamiri // Değişimi
2012 öncesi tüm Macbook modelleri DVD’li modellerdir. Her ne kadar artık dvd sürücü kullanılmasada bazen ihtiyaç duyulabilmektedir. Arızalanan DVD sürücünüz için arıza veya değişim hizmeti veriyoruz.

Pil Değişimi
Pil, Apple’nin tüm ürünleri için, özellikle taşınabilir bilgisayarlar olarak Macbook modelleri için en büyük avantajdır. Başlangıçta 7 saat süren şarj süresi, kullanıma bağlı olarak zamanla düşebiliyor. Pil değişimi ile Macbook’unuzun şarj süresini uzatarak, bilgisayarınızı fişe bağlı olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Upgrade İşlemleri
Uzun süredir kullandığınız cihazlarınızın yüksek performansta çalışması için upgrade işlemleri gerekebilir. Ram yükseltmesi, SSD upgrade ile cihazınde performans iyileştirmesi yaparak, yeni bir bilgisayar almadan bir süre daha Macbook cihazınızı kullanabilirsiniz.